Targi Studiów: Ogrody II Stopnia
Opis wydarzenia
Drogie Osoby Studiujące!
Część z Was kończy niedługo studia pierwszego stopnia i będzie podejmowało decyzję o dalszych ścieżkach edukacyjnych. Część kontynuuje swoje kształcenie na dotychczasowych kierunkach, ale zastanawia się już nad swoimi dalszymi planami życiowymi.
Chcielibyśmy Was wesprzeć w podejmowaniu tych decyzji, a jednocześnie zachęcić do studiowania na Kampusie Ogrody – bez względu na to, czy będzie to kontynuacja, czy dopiero rozpoczęcie studiów w tym miejscu. Dlatego zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie „Targi Studiów: Ogrody II Stopnia”.
Kiedy? Wtorek 21 kwietnia, godziny 11:15-13:30
Gdzie? Kampus Ogrody, ul. Szamarzewskiego 89, hol budynku D, wejście od ul. Szamotulskiej
Targi to wspólna inicjatywa wszystkich wydziałów obecnych na Ogrodach: Antropologii i Kulturoznawstwa, Filozoficznego, Psychologii i Kognitywistki, Socjologii, Studiów Edukacyjnych. W ich trakcie zaprezentowana zostanie oferta studiów magisterskich na wszystkich tych wydziałach. Będziecie mogli porozmawiać z osobami studiującymi na tych kierunkach i prowadzącymi na nich zajęcia. Poznacie zasady rekrutacji i programy studiów. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.